gazpostach

Завжди й у всьому має бути справедливістьКошти, що виділені для Тернопільщини з держбюджету з ініціативи депутата обласної ради Богдана Яциковського й за підтримки Олега Ляшка та Василя Амельченка — важливий внесок у розвиток округу.

Видається дивним, коли не свої заслуги перетягують на себе депутати, які не причетні до цих справ. Але люди на місцях знають, до кого зверталися і кому будуть дякувати за оновлені школи, садочки. Про це говорять представники районів, що отримають цю субвенцію.

Василь Івахов, голова Стриївської сільської ради

— Богдан Ігорович Яциковський — єдиний депутат в обласній раді від нашого району. Я неодноразово звертався до нього з різних питань, зокрема з найвагомішим, яке він зміг вирішити — виділення коштів на енергозберігаючі заходи Стриївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Для нашого села виділення таких коштів — прорив. Адже за рахунок власного бюджету виконати такі роботи, на жаль, неможливо. Я дуже дякую, що відгукнулися на ініціативу Богдана Ігоровича за сприяння Олега Ляшка та Василя Амельченка кошти нам виділили.

Роман Казновецький, міський голова Лановців

— Я звертався до Богдана Яциковського із проханням посприяти у виділенні коштів для реконструкції дошкільного навчального закладу «Ромашка», що в Ланівцях. Міський бюджет не подужає такі роботи. Тож я вирішив скористатися можливістю і не прогадав. Тепер чекатиму, коли розпочнуться роботи.

Заяви деяких політиків щодо їх причетності до виділення цих коштів недоречні. Адже є документи, що саме з ініціативи Богдана Яциковського сформований такий список на виділення субвенції. Завжди й у всьому має бути справедливість.

Прес-служба Радикальної партії

Олега Ляшка в Тернопільській області.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*