gazpostach

Завершилися масштабні навчання загону тероборониПротягом  десяти днів тривали командно-штабні навчання, у яких брали участь військовозобов’язані з Чортківського району. Вони інтенсивно тренувалися. Для них провели заняття з вогневої, медичної підготовки, а також навчали захищатися від зброї масового ураження, знешкоджувати диверсійні групи.

Із закінченням навчань військовозобов’язаних привітали голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, заступник голови облдержадміністрації Юрій Юрик, голова райдержадміністрації Михайло Сташків, міський голова Чорткова Володимир Шматько та інші.

– Війна на сході України вимагає навчитися володіти зброєю та захищати свою землю навіть далеко від бойових дій. У ці дні удосконалювали свої вміння з оборони учителі, інженери, кухарі чи слюсарі, представники органів місцевого самоврядування та державні службовці, – наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук. – Ви всі здобували навички захисту своєї землі від противника. Вам допомагали військовослужбовці, які пройшли горнило війни на сході України та в Афганістані, інструктори, медики, допомагали наші друзі з-за кордону. Тернопільська обласна рада розуміє всю важливість діяльності загонів територіальної оборони.  Понад один мільйон гривень було спрямовано  Тернопільському обласному військовому комісаріату на програму сприяння мобілізації призову на строкову військову службу за контрактом та територіальної оборони Тернопільській області у 2017 році. Частина коштів якраз була використана саме на організацію таких навчань. Чим більше ми будемо озброєні знаннями та навичками, тим важче ворогу буде здолати нас.

Очільник обласної ради нагородив подяками та цінними подарунками кращих представників загону територіальної оборони. Нагороди також отримали від вищого командування ті, хто долучився до організації та навчання загону територіальної оборони Чортківського району.

Під час загального шикування загону тероборони та відзначення кращих резервістів грамотами, подяками, цінними подарунками та грошовими нагородами перед ними виступив і заступник голови ОДА Юрій Юрик:

– Належна підготовка до захисту рідної землі від ворога має відповідати вимогам сьогодення. Важливо розвивати не лише фізичні навички — спритність, витривалість та силу, а й здатність до логічного мислення та оперативність реагування. Чим більше ми будемо озброєні різноманітними знаннями та вміннями, тим легше нам буде протистояти противнику, — наголосив Юрій Юрик.

До речі, навчання проходили на території колишньої військової частини (Чортківський військовий аеродром) та на Чортківському стрільбищі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*