gazpostach

Завершилися спортивні ігри школярівimagesЗмаганнями з легкої атлетики завершилися ХХ спортивні ігри школярів Тернопільщини. Стартували вони ще у вересні 2015 року і до сьогодні вже підбито підсумки з легкоатлетичного кросу, волейболу, футболу тощо.

Як повідомили в управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, під час обласного етапу ігор високий рівень майстерності показали юні футболісти м. Тернополя та Гусятинського району, волейболісти Теребовлянського, Бережанського й Чортківського районів, зборівські, лановецькі і бережанські тенісисти, юні баскетболісти міста Тернопіль, Зборівського й Чортківського районів, легкоатлети Бучацького, Бережанського і Збаразького районів.

За підсумками ХХ спортивних ігор школярів Тернопільщини у комплексному заліку призові місця серед ЗОШ І-ІІІ ступенів здобули: І місце — м. Тернопіль, ІІ місце — Теребовлянський район, ІІІ місце — Збаразький район; серед школярів ЗОШ І-ІІ ступенів: І місце — Бережанський район, ІІ місце — Теребовлянський район, ІІІ місце — Бучацький район.

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*