gazpostach

Завдяки самоізоляції здобула перемогуХтось на карантині нудьгує, скаржиться на владу, оточуючих та й загалом життя. А хтось проводить цей час максимально із користю.

Нещодавно у соцмережах повідомили хорошу новину – двадцятирічна тернополянка Анастасія Зазуляк перемогла в номінації “Креативний пошук” на Міжнародному фотоконкурсі “Молода людина 21-го століття” у Литві. Вона зробила серію селфі світлин під час карантину і назвала її “Самоізоляція”.

 

“Надіслати потрібно було три серії фотографій. Одна – це були світлини зі спортивної тернопільської школи “Реал Мадрид”, в якій я працюю фотографом, друга серія – про дівчинку з веснянками зі студії кераміки. А от з третьою я завагалася: що вибрати. І вирішила поекспериментувати на карантині. Ніколи не знімала автопортрети, була завжди за кадром. За натурою я екстраверт, тому всидіти вдома мені було нелегко. І вирішила спробувати передати це чорно-білими фото. Зробила собі штатив і фотографувала. Зараз, під час карантину, автопортрети стають популярними серед фотографів, а в березні, коли я робила свою серію і надсилала на конкурс, то була серед перших”, – розповіла фотохудожниця.

У фотоконкурсі в Литві Настя вже втретє брала участь. Минулого року посіла перше місце завдяки серії світлин дорослих і дітей спільноти ромів, яких вона знімала в Румунії. 

У 2018-му Настя взяла участь у фотоконкурсі міжнародної премії фотографів Сієни з фотороботою “Дитяча турбота”. Вона єдина представляла Україну і побувала на церемонії нагородження в італійському місті Сієна. Тоді на “Siena International Photo Award” надійшло майже 48 000 зображень від любителів та професійних фотографів з 156 країн світу. Анастасія Зазуляк здобула відзнаку “HONORABLE MENTION”.

Вітаємо талановиту тернополянку із заслуженою перемогою. І заодно бажаємо усім читачам не нудьгувати, а вільний час проводити з користю для себе та оточуючих.

Анна РОМАНІВ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*