gazpostach

Заступнику Богомола оголосили підозру6669Заступнику начальника, начальнику слідчого управління Головного управління поліції в Тернопільській області Казимиру Попілю повідомили про підозру. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє активіст «Автомайдану» Ігор Василів.

– Попілю повідомили про підозру по статті 263 КПК, правда заочно, бо він знаходиться у відпустці і до слідчого в понеділок не з’явився, хоч і обіцяв, кажуть на верблюді катається. Ляхович також у відпустці, – зазначив Ігор Василів.

Очевидно, підозру оголошено у справі НАБУ. Кілька місяців тому в ході проведення обшуків співробітниками НАБУ у Попіля К.Я. по місцю проживання були виявлені бойова граната та близько двох сотень патронів.

Нагадаємо, Тернопільський осередок ВО «Автомайдан» уже давно вимагав звільнити заступників начальника ГУ Нацполіції в Тернопільській області Казимира Попіля та Олега Ляховича.

Як повідомляють активісти, Казимир Попіль є учасником двох ДТП (одне зі смертельним наслідком): «У лютому 2016 року, після вживання спиртних напоїв із Гаврилюком С.В. у м. Бучачі, повертавшись на власному автомобілі Шкода Супер-Б додому, Попіль К.Я. у нетверезому стані став учасником ДТП на «Східному» масиві м. Тернополя. Даний факт особисто «зам’яв» та не надав розголосу Богомол О.М.

Також Попілю приписують зловживання службовим становищем, “кришування” розважальних закладів та ін.

Джерело: ltdaily.info

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*