Повідомити новину

Поширити:
Політик і активіст, голова «Зарваницької ініціативи» Тарас Стецьків заявив про підтримку кандидата на голову Бережанської об’єднаної територіальної громади Руслана Кулика.
«Знаю Руслана Кулика не один рік як активного громадського діяча, патріота України, цікавого та вдумливого політика і, попри свій вік, достатньо досвідчену людину», — відзначив Тарас Стецьків.
Він також закликав проголосувати за Руслана Кулика на місцевих виборах жителів Бережанщини. За такий вибір, на думку, Тараса Стецьківа, нікому не буде соромно.
Нагадаємо, Тарас Стецьків — співініціатор і лідер «Зарваницької ініціативи». Цей громадський рух десять років тому заснувала майже сотня громадських активістів у селі Зарваниця Теребовлянського району. Представники патріотичних сил взяли за мету власними зусиллями й справами створити справжню Українську Державу та українську політику. Учасники «Зарваницької ініціативи» сприяють тому, щоб українці могли сформувати достойну владу, чесний уряд та творили гідне майбутнє для своїх нащадків.