Повідомити новину

Поширити:

На Тернопіллі продовжують відбуватися спортивні заходи в рамках відзначення 30-річчя Національного олімпійського комітету України.
Скажімо, для наймолодших спортсменок Тернопільської КДЮСШ №2 імені Ю. Горайського під час чемпіонату школи було презентовано всеукраїнський проєкт серед дітей та молоді #OlympicLab, що реалізується за ініціативи НОК України спільно з Coca-Cola Foundation за напрямком «Загальнолюдські та олімпійські цінності». Мета заходу – пропаганда та навчання тим людським та олімпійським цінностям, відповідно до яких варто жити, та як їх застосовувати в житті. Пізнавати олімпійські орієнтири дітям допомагала їхній тренер-викладач зі спортивної гімнастики та майстер спорту України Богдана Допта. Вона розповіла про три ключові олімпійські цінності: дружбу, повагу, досконалість. Саме вони є особливо важливими для людини, а їх усвідомлення та реалізація впливає на формування особистості дитини як у спорті, так і в житті.
А під час чемпіонату тої ж КДЮСШ з плавання було проведено «Чат з чемпіонами та навички лідерства». Захід теж проходив у рамках відзначення 30-річчя Національного олімпійського комітету України.
Дворазовий фіналіст Олімпійських ігор з плавання Олександр Волинець розповів дітям про свій спортивний шлях, про невдачі та успіхи, поділився секретами, як не падати духом після поразок і йти далі: «Для того, щоб стати чемпіоном, потрібна повна самовіддача, дисципліна, завзятість, працьовитість, беззаперечне дотримання мети, вміння постійно вчитися та вдосконалюватися. Тільки такі якості можуть привести до успіху та перемог», – розповів плавець.
У Борщеві відбулися засновані регіональним осередком НОК України в Тернопільській області традиційні юнацькі змагання з волейболу, пам’яті колишнього керівника відділу фізичної культури і спорту місцевої райдержадміністрації, вихованця товариства «Колос» Григорія Олійника. Цього року турнір мав кілька родзинок. По-перше, проходив у рамках святкування 30-річчя Національного олімпійського комітету України. По-друге, особливістю змагань стала реалізація модулю про основи бізнесу та кар’єри спортивно-інтерактивного проєкту НОК України та Coca-Cola Foundation – #OlympicLab.
Поспілкуватися з учасниками завітав голова Борщівського районного осередку НОК України, майстер спорту з вільної боротьби Юрій Гуцул. Почесний гість розповів про свій життєвий шлях, поєднаний зі спортивною діяльністю. Поділився він також одним із важливих принципів успіху – цінувати команду. Адже жоден бізнесмен чи спортсмен не домігся б великих результатів без підтримки команди. І той, хто це розуміє, йде далеко вперед.
Переможцями змагань стали волейболісти з Мельниці-Подільської. Другою фінішувала команда із Заліщиків, третіми — господарі турніру.
Всеукраїнський проєкт Національного олімпійського комітету України «Do Like Оlympians» було реалізовано і в Козівській державній гімназії імені В. Герети. Під час дійства вчитель фізичної культури, майстер спорту України з гандболу Оксана Юрків спільно з учнями гімназії провели танцювальний флешмоб у новорічних костюмах. Їхній виступ був своєрідним привітанням з ювілеєм НОК України. На завершення дітей чекали спортивні ігри, конкурси та забави.

Теги: ювілей