10.12.2022 08:47

Повідомити про новину

Поширити:

Масивна крововтрата, внутрішня кровотеча, синці тулуба, рук та ніг, садна на тілі та обличчі – причина смерті 39-річної уродженки Молдови. Тіло жінки з тілесними ушкодженнями виявили її родичі на узбіччі дороги в одному із сіл Лановецького району.
За словами правоохоронців, загибла разом з двома доньками проживали у Кременці. Заробляла тим, що їздила містами України та приймала замовлення на чистку пір’я. Більшу частину часу проводила в автівці, яка слугувала і приміщенням для роботи. Часто їздила додому у Молдову.
Як розповідає одна з доньок загиблої, минулого тижня мама повернулася на Тернопільщину, але жінки посварилися, і вона поїхала. Куди саме – не сказала. Майже п’ять днів родичі не знали, де вона.
В ніч на 17 листопада до дівчат зателефонував дід з Молдови і повідомив: щойно говорив з їхньою мамою, вона була стурбована, сказала, що її життя у небезпеці, і її везуть в бік Лановеччини.
Родичі поїхали шукати жінку. Її ще тепле тіло знайшли на узбіччі дороги в Лановецькому районі і завезли в райлікарню. Проте медики констатували лише смерть.
Цей факт правоохоронці внесли в ЄРДР згідно зі статтею 121 частиною 2 ККУ: умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, що спричинило смерть потерпілого.
Працівники поліції встановлюють причини смерті жінки та осіб, причетних до заподіяння їй тілесних ушкоджень, а також перевіряють слова родичів, повідомили у відділі комунікації ГУ НП в області.
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.