gazpostach

За викрадення офіціантки батька і сина засудили «до тюрми» 

2401У Бучацькому райсуді оголосили вирок у справі про резонансний злочин.

Подія сталася у листопаді 2015 року. Серед ночі на офіціантку місцевого бару, яка поверталася з роботи, напали двоє людей у чорних масках. Жінку заштовхали в салон автівки, натягнули їй пакет на голову, зв’язали руки скотчем і повезли. Можна лишень уявити, як почувалася жертва нападу…

Офіціантку завели у напівпідвальне приміщення будинку в райцентрі, примотали скотчем до стільця і почали… допит. Аж тоді вона збагнула, що послужило причиною викрадення.

Річ у тім, що свого часу один чоловік мав претензії, що під час його відпочинку в барі, у нього зникли 50 тисяч доларів. Він підозрював, що гроші вкрала офіціантка. У ролі свідка на суді інша колишня працівниця бару розповіла, що цей чоловік розпитував, хто міг вкрасти гроші, і за інформацію навіть обіцяв п’ять тисяч доларів.

«Допит» тривав десь півтори години. Залякана офіціантка, як згодом стверджуватиме, обмовила себе, мовляв, вона забрала гроші і передала одній особі (прізвище вигадала). У такий спосіб полонянка рятувалася. Викрадачі вдовольнилися відповіддю (запевняли, що «зізнання» записали на диктофон) і вивезли жінку (знову ж таки з пакетом на голові) подалі від того місця й відпустили.

Удосвіта офіціантка повідомила про подію директора бару, той зателефонував у міліцію.

Викрадачів затримали. Ними виявилися батько і син. Батько раніше був неодноразово судимий, перебував на обліку у нарколога. Спеціально для викрадення офіціантки вони придбали в Івано-Франківську автомобіль марки «Аlfа Rоmео», зробили з шапок маски із розрізами для очей та рота. Тобто ретельно підготувалися до злочину. Сумно, що батько не пошкодував власного сина, втягнувши його в оборудку.

Обох засудили за незаконне позбавлення волі. Відповідно до вироку суду, батькові призначили три роки позбавлення волі, синові – два з половиною. Окрім того, винуватці мають відшкодувати потерпілій моральну шкоду – 25 тисяч гривень, а також майже 3 тисячі гривень матеріальної шкоди.

 

Ольга КУШНЕРИК

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*