gazpostach

За сприяння Петра Гадза воїни на Донбасі зустрінуть Великдень з домашнім затишкомПідприємець, аграрій, голова наглядової ради компанії «Бучачагрохлібпром», герой України Петро Гадз з початку війни на сході активно підтримує військових, які протистоять російській агресії.

Меценат регулярно допомагає захисникам харчами та всім необхідним. Із підприємцем тісно співпрацюють волонтери Тернопільщини, адже відомий краянин радо відгукується на потреби військових на сході.

Долучився Петро Гадз і до формування нещодавньої святкової передачі бійцям. Гостинці зі смакотою захисники отримають напередодні Пасхи.

Як написала у мережі відома волонтерка Христина Феціца, пан Петро разом із колективом підготував для військових майже п’ятдесят ящиків різних смаколиків. Від Петра Гадза та «Бучачагрохлібпрому» на схід вирушили 24 ящики яблук та 25 ящиків наповнених м‘ясними продуктами, пасками, консервами, медом, сиром, крупами, цукерками та іншою провізією. Доброчинці постаралися максимально наповнити домашнім затишком жорсткі фронтові умови.

Завдяки небайдужості Петра Гадза і його команди воїни зустрінуть Великдень у святковій атмосфері та зі смачними стравами.

Фото зі сторінки Христини Феціци

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*