gazpostach

За розмови по мобілках водіям маршруток “світить” штраф 600 грн.48В управління транспорту, комунікацій та зв`язку  повідомили, що відтепер водіїв за порушення правил штрафуватимуть.

– У вівторок, 26 квітня,  о 11.00 ми провели спільні навчання за ініціативи міського голови, – повідомляє начальник управління Ігор Мединський. – Навчання стосувались надання послуг громадським пасажирським транспортом.

Начальник управління патрульної поліції Тернополя Володимир Струк попередив, що відтепер за розмови по телефону під час руху водіїв штрафуватимуть у розмірі від 400 до 600 гривень. Також Володимир Струк наголосив, що поліція контролюватиме порушення правил дорожнього руху та забезпечення безпеки пасажирів. – Начальник транспортної інспекції наголосив на питаннях щодо ліцензійних умов, – додає Ігор Мединський. – А я  наголосив на правилах надання послуг громадським пасажирським транспортом. Ми будемо серйозно штрафувати водіїв, які порушують усі ці правила. Поліція притягуватиме до відповідальності цих порушників.

Джерело: te.20minut.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*