gazpostach

За пропозицією та за підтримки Ігоря Гуди розпочато ремонт дороги до Дальнього пляжу 03082Ще минулого року Ігор Гуда порушував питання ремонту дороги до Дальнього пляжу, цьогоріч роботи вдалось розпочати завдяки спільним зусиллям міської ради та кількох підприємців, які долучились до цього проекту фінансово.
Ремонтні роботи розпочали від Дальнього пляжу і до вулиці Чумацької. Спочатку планують відремонтувати ділянку до причалу, дістатись до пляжу можна буде теплоходом, а роботи продовжать у напрямку вулиці Чумацької.
Дальній пляж є єдиним офіційним сертифікованим місцем відпочинку тернополян. Тут створено належні санітарні умови для безпечного купання – завезено пісок, постійно проводить заміри води санстанція, а також працює рятувально-водолазна служба. Купатись в інших місцях не дозволено. Водночас дістатись до Дальнього пляжу було вкрай важко. Теплоходом добиратись до пляжу не всім по кишені, а якщо йдеться про сім’ю, то сума множиться. Йти пішки далеко, і не всім це під силу. А таксисти відмовляються їхати, або беруть подвійну плату, пояснюють це жахливим станом дороги. Вже незабаром тернополяни зможуть їздити, виходити на пробіжки та прогулюватись рівненькою дорогою.
— Дорога до Дальнього пляжу – це водночас і можливості для Тернополя, і безпека людей. Став — окраса нашого міста, і тернополяни, і гості нашого краю насолоджуються водоймою і, звісно, із задоволенням купаються та засмагають поблизу. Важливо, щоб вони при тому не наражалися на небезпеку і робили це у сертифікованому місці. Окрім того, добрі дороги завжди приваблюють інвесторів. Думаю, біля ставу розбудовуватиметься інфраструктура, якщо туди можна буде безперешкодно дістатись, — зауважив Ігор Гуда.

У планах Ігоря Гуди – встановити на Дальньому пляжі тренажерний майданчик просто неба, як було обіцяно на початку року.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*