gazpostach

За минулий рік з України виїхало 7 тис. медиків154Минулого року Україну покинуло 7 тисяч медпрацівників. Ця тенденція буде продовжуватися і надалі.

Про це сьогодні, 13 червня, повідомив на прес-конференції заступник голови Українського лікарського товариства у Львові Андрій Іванців.

«У 2015 році Україну покинуло 7 тис. лікарів і це буде продовжуватися. Залишаться пенсіонери, тому через три-п’ять років буде колапс, коли не буде кому працювати», – сказав він.

Водночас Андрій Іванців поділився своїми думками про те, чи варто сьогодні молодим людям йти у галузь медицини.

«Ми продукуємо лікарів, але в них абсолютно немає ніяких навиків роботи, навіть базових. Оскільки університет націлений на те, щоб заробляти, він заохочує студентів до навчання. Але згодом вони не мають де себе реалізовувати», – розмірковує заступник голови Українського лікарського товариства у Львові.

На його думку, фахівці будуть покидати Україну, оскільки працювати «за зарплату у 100 доларів – це нонсенс».

«Чи не 30% медиків, які працюють у лікарнях – пенсіонери. Звісно, що люди тримаються за свої робочі місця, щоб мати хоч якісь засоби для існування. Але медицина – це та галузь, яка потребує інновацій. Сьогодні ця галузь потребує коштів чи не більше, ніж військово-промисловий комплекс. Тому без оптимізації нічого не вийде», – впевнений Андрій Іванців.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*