06.02.2023 05:28

Повідомити про новину

Поширити:

1401Торік прокуратура області скерувала до суду 51 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях про корупційні злочини, до кримінальної відповідальності притягнуто 71 особу, повідомили у прес-службі прокуратури області.  Корупцію виявляли практично у всіх сферах соціального життя: у банківській – 1, ПЕК – 2, АПК – 1, освіти – 5, охорони здоров’я – 13, земельних відносин – 4, охорони довкілля –5, бюджетній системі – 12, транспорту – 6, приватизації – 1.
Серед притягнутих до кримінальної відповідальності  восьмеро державних службовців, серед яких керівники підрозділів виконавчої та реєстраційної служб, керівник підрозділу ОДА. За корупцію відповіли також головний бухгалтер одного з управлінь УМВС України в області,  вісім міліціонерів, податківець, п’ятеро посадовців органів місцевого самоврядування, 11 працівників лікувальних установ, у тому числі три головних лікаря, ряд працівників юридичних осіб публічного права.
За втручання прокуратури забезпечено відшкодування 165 тисяч гривень збитків, заподіяних корупційними правопорушеннями, та накладено арешт на майно обвинувачених на загальну суму 3,5 млн. гривень.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.