Повідомити новину

Поширити:

Прокуратурою області забезпечено процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення за ч. 3 ст. 368 КК України  щодо сільського голови однієї із сільських рад Борщівського району, яка отримала 10 тисяч гривень неправомірної вигоди.
Прокурором доведено у суді, що у вересні 2017 року обвинувачена, перебуваючи на посаді сільського голови, вимагала та одержала від підприємця 10 тисяч гривень – за прийняття позитивного рішення сесією сільської ради, а також за виготовлення та видачу самого рішення. У документі йшлося про надання дозволу на встановлення кіоску для продажу їжі швидкого приготування. Хабар було зачислено на вказаний обвинуваченою рахунок у ПАТ КБ «Приватбанк», відкритий на її ім’я.
Вироком Борщівського районного суду особу визнано винною у вчиненні інкримінованого злочину  та призначено їй покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з 1 роком позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функції органів місцевого самоврядування, з конфіскацією майна, повідомили у пресслужбі прокуратури області.