gazpostach

З Тернополя у зону АТО вперше вирушили жінки-поліцейські13005З Тернополя на Донбас вирушив зведений загін тернопільських правоохоронців 13 липня. Серед 28 чоловіків добровольцями в зону АТО поїхали дві жінки – психологи Віра Мотилюк  та Алла Круть.

– Ця ротація особлива, – розповідає заступник начальника Головного управління Національної поліції Тернопільщини Олег Ляхович. – Вперше за три роки, відколи наші співробітники несуть службу в зоні АТО, у складі зведеного загону їдуть жінки. Це двоє прекрасних фахівців управління, психологів, які добровільно зголосилися на двомісячне відрядження на Донбас.

Про свій вибір жодна з жінок-поліцейських не шкодує. Вдома залишаються чекати на них діти, чоловіки, батьки, тому офіцери поліції впевнені, два місяці минуть швидко і вони повернуться до мирного Тернополя, повідомляє сектор комунікації ГУНП в Тернопільській області.

– Це мій обов’язок, насамперед, як правоохоронця, як громадянки України, – зазначає психолог управління кадрового забезпечення Алла Круть.- Гадаю, наші завдання не відрізнятимуться від тих, які виконуватимуть чоловіки. Будемо і патрулювати, і нести службу на постах, а ще – допомагати товаришам психологічно.

Джерело: te.20minut.ua

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*