gazpostach

З Тернопільщини відправили 20 тонн допомоги мешканцям АвдіївкиМайже 20 тонн допомоги зібрала Тернопільщина для постраждалих жителів Авдіївки. Це  продукти харчування, засоби гігієни,  теплий одяг,  медикаменти. Доставлять вантаж працівники Державної служби надзвичайних ситуацій України в Тернопільській області.

Як розповів заступник начальника Управління ДСНС в Тернопільській області, полковник Юрій Берестецький, до збору допомоги долучилася вся область, всі районні державні адміністрації, рятувальники.
Жителі Заліщицького району одразу відгукнулися на клич допомогу, кажуть волонтери. Люди зібрали  крупи, консервовані вироби, цукор, гроші.

«З цілого району всі сільські голови включилися в роботу. Але незважаючи на погодні умови, нам вдалося зібрати допомогу і доставити у Тернопіль», – каже волонтер із Заліщицького району Роман Шипітка.

Влада області запевняє: ми допомагали, допомагаємо і будемо допомагати жителям Донецької та Луганської областей, які зазнають агресії з боку окупантів.

«Зараз важливо не тільки морально підтримувати постраждалих, а й матеріально. До нас звернулося управління цивільного захисту населення Донецької обласної державної адміністрації з проханням про допомогу. Вони склали список необхідних речей для жителів Авдіївки, яка за останніх кілька днів стала найгарячішою точкою війни на Донбасі. Це теплі речі, продукти харчування, буржуйки – все це тут є. Дуже важливо, що до цього процесу долучилися всі, без винятку органи місцевого самоврядування, виконавчої влади. Це є свідченням спільної позиції і підтримки», – зазначив голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

Активно долучилася до збору допомоги і обласна організація товариства Червоного Хреста, а також – агрохолдинг «Мрія».