Повідомити новину

Поширити:

2201У жителів села Великі Вікнини Збаразького району невідомо звідки з’явилися доходи. Фіскальна служба заявила про десятки тисяч гривень прибутків, які жителі села отримали від продажу худоби. У результаті – селяни позбулися субсидії. Проте вони запевняють, що такої великої кількості худоби ніколи не продавали.
Правоохоронцям вдалося з’ясувати, що продаж худоби здійснював підприємець із Рівненської області. Щоб не платити податків, він скористався особистою інформацією жителів села Великі Вікнини і записав прибутки на них. Звідки особисті дані селян у підприємця – поки що загадка.
«Такої великої кількості корів не продавала ніколи. Продавала одну корову. При продажі треба було паспорт на корову. На основі цього видавали довідки. І звідкись моя інформація з’явилася у рівненського підприємця. Хто винен в цій афері, не знаю. Найбільше мене хвилює, щоб не вратити субсидію через ту аферу», – каже жителька села Великі Вікнини Галина Бас.
У поліції лише попередні дані про тих, хто причетний до афери.
«Інформація могла піти лише від ветеринарної лікарні Збаразького району. Відтак по цьому кримінальному провадженні йдуть працівники лікарні. Справа розслідується. Конкретних обвинувачень поки що представити не можемо», – відзначає начальник Збаразького відділення поліції Олег Турлай.
А тим часом, жителі села Великі Вікнини вже три рази давали свідчення працівникам СБУ Рівненської області. Попереду їх чекає суд. Аж потім буде відомо, чи повернуть селянам субсидії.