gazpostach

Юрій ЮРИК: «Сучасні події сформували нову державу, історію та героїв»У Зарваниці відбувся семінар для вчителів з міста Лисичанськ і  прифронтових населених пунктів Луганської області «Соціальне служіння. Способи подолання агресії». До заходу долучився заступник голови облдержадміністрації Юрій Юрик.

Семінар, який тривав з 7 до 12 липня, організувала Тернопільсько-Зборівська архієпархія УГКЦ спільно з відділом сім’ї та молоді ОДА. Учасники семінару обговорили питання подолання агресії між людьми.

За словами Юрія Юрика, останні події в Україні продемонстрували, як суспільство оновлюється під час великих масових народних виступів, коли люди об’єднуються і говорять про ті проблеми, які потребують негайного вирішення.

– Якщо проаналізувати соціально-економічні процеси в нашій області, то ми бачимо суттєві зміни в частині проведення системних реформ. Зокрема, великі зміни відбуваються завдяки реформі децентралізації. В області створено 36 об’єднаних територіальних громад, які практично самі приймають рішення, як розвиватися та як формувати свій бюджет. Тому з року в рік ми бачимо, як збільшуються бюджети територіальних громад. До власних бюджетів додаються також державні інвестиції, які  вкладають у свій розвиток громади. Таким чином, торік в області було сформовано, спроектовано й реалізовано 350 об’єктів, з яких близько 40% – в галузі освіти, 35% – медичній сфері, – підсумував Юрій Юрик.

На його думку, сучасні події сформували нову державу, нову історію й нових героїв, які об’єднують всю країну.

У рамках семінару учасники мали нагоду відвідати визначні місця Тернопільщини та ознайомитися з її культурною спадщиною.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*