gazpostach

Юна тернополянка перемогла у міжнародному музичному конкурсіНа конкурс “Faraon art fest”  15-річна Оксана Комар надіслала відео, де грає на фортепіано “Меланхолійний вальс” Миколи Лисенка. 

“Моя вчителька прочитала про конкурс в соцмережах. Зателефонувала мені і запропонувала взяти участь. Я була дуже наполегливою, але і не сподівалася на перше місце, – каже Оксана Комар. – На жаль, в Україні не надто багато можливостей для розвитку. Прикро, що роботу музикантів, їхні старання, не цінують належно. Окрім музики, захоплююсь математикою. Подобається професія вчителя. Тому мрію стати вчителем математики і початкових класів».

Дівчинка дуже любить подорожувати, тому ще одна її мрія – побувати у Франції.

Навчається в Тернопільській музичній школі №1 імені Василя Барвінського та у 9-Б класі Тернопільської ЗОШ №16 ім. В. Левицького.

Оксана Комар вперше почула звук фортепіано у дитсадку. Їй дуже сподобалась гра виховательки, тому вирішила згодом обов’язково записатись у музичну школу.

«Я сказала мамі про те, що хочу навчатися у музичній школі. Після вступного екзамену потрапила до найкращої вчительки – Богдани Данилів, – поділилася Оксана Комар. – Навчання у музичній школі дуже розвиває. Я почала краще вчити математику, окрім цього, розвиваються мислення і слух, навіть сили в руках більше є. Також можна одночасно грати на фортепіано і читати. Подобається вивчати творчість композиторів, особливо класиків».

Призи – кубок, медаль та грамоту дівчині надіслали поштою.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*