gazpostach

Юна мешканка Борщова виборола шанс на навчання в СШАНаш край надзвичайно багатий на талановитих дітей. Чимало з них є переможцями багаточисельних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та олімпіад. І надзвичайно приємно щоразу писати про таку талановиту молодь.

Цього ж разу розповімо вам про ученицю 10 класу Борщівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Тетяну Трач. Дівчинка стала фіналісткою конкурсу Програми обміну майбутніх лідерів (FLEX) та отримала можливість навчатися в американській школі й проживати в американській родині протягом одного академічного року.

Додамо, що дана Програма адмініструється в Україні організацією Американської Ради з міжнародної освіти (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки України.

У конкурсі брало участь 5129 учнів із різних шкіл України і тільки 215 пройшли до фіналу. Конкурсний відбір проходив у три етапи, що включали онлайн-зустрічі, написання есе, співбесіди з співробітниками програми FLEX, проходження тестів, заповнення аплікаційної форми, написання листа приймаючій американській сім’ї.

Документи третього туру надсилались до м. Вашингтону для розгляду незалежною комісією. Варто зазначити, що тести юна борщів’янка склала на відмінно (рівень С2). У травні були визначені фіналісти, враховуючи рекомендації Офісу Американських Рад у Вашингтоні.

Вітаємо переможницю Тетяну Трач та її вчительку англійської мови Гнатів Лілію Петрівну!
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*