08.06.2023 14:23

Повідомити про новину

Поширити:

Команда «Європейської Солідарності» у Тернопільській обласній раді спільно із політичною партією «Батьківщина» переходить в опозицію сформованій проросійській коаліції, яку утворили політсили «Свобода», «За майбутнє», «Довіра» та «Слуга народу».
Сьогодні, наша країна, перебуваючи в умовах економічної, політичної та конституційної криз, потребує єднання та консолідації сил. Сил, які захищають національні інтереси, відстоюють європейське майбутнє України, готові продовжувати започатковані командою п’ятого президента України Петра Порошенка реформи, включно із реформою децентралізації, що дала можливість для розвитку громад. За це, власне, й голосували жителі Тернопільської області на місцевих виборах 25 жовтня, віддавши більшість голосів саме за нашу команду «Європейської Солідарності», яка зайняла перше місце у Тернопільській області.
Утім, ми бачимо, що посади та власні інтереси представників нібито націонал-патріотичної політичної сили «Свобода» перевищують здоровий глузд та нівелюють будь-які раніше декларовані ними цінності. І сьогодні колаборація з відверто проросійськими та антиукраїнськими партіями-сателітами Коломойського, які знищують Україну та зупиняють її розвиток в напрямі Європейського Союзу і НАТО, лише підтвердження цього.
Ми, депутати фракції «Європейська Солідарність» у Тернопільській обласній раді вважаємо це неприпустимим та таким, що суперечить нашим цінностям, ідеології та свідомій українській позиції. Тому про жодну співпрацю з проросійською коаліцією, яка працює на догоду Кремля, ітися не може!
Ми проти кулуарних домовленостей політичних сил на Тернопільщині, бо для нас ідейні засади і зобов’язання перед виборцями є основним пріоритетом. Дуже прикро, що сьогодні замість об‘єднання на основі цінності та ідеології, подолання пандемії коронавірусу, збереження життя людей та зміцнення української економіки в України знову крадуть вибір! політична партія «Свобода» у Тернопільській області, як, власне, й на Івано-Франківщині, підтримала команду «слуг» президента Зеленського, які завели нашу країну в коронакризу, знищили економіку, спричинили масові безробіття та соціальну незахищеність громадян, чим взяла на себе відповідальність за бездіяльність та непрофесійність влади.
Ми ж залишаємось з Тернопільщиною і з людьми, які за нас голосували. І будемо жорстко контролювати дії новоствореної більшості, відстоювати національні інтереси, домагатимемося реалізації європейських принципів самоуправління і соціальних стандартів життя в нашому рідному краї.
Фракція «Європейської Солідарності» у Тернопільській обласній раді

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.