gazpostach

Вже цьогоріч станемо центром водних видів спорту!«Водній арені «Тернопіль» таки бути! Голова облдержадміністрації Степан Барна захистив цей проект на рівні Мінрегіонбуду. Бюджет першої черги спорудження становить 17 млн грн.

– Минулого тижня вдалося захистити проект на рівні Мінрегіонбуду, тепер чекаємо постанови Кабінету Міністрів. За фактом затвердження його на міжвідомчій комісії можна проводити тендерні процедури, – повідомив Степан Барна.

Згідно з проектно-кошторисною документацією, перша черга проекту вартуватиме 17 млн грн, з яких міська рада Тернополя надасть 7,8 млн грн, решта – кошти з   Фонду регіонального розвитку.

– За ці кошти буде зроблено не весь комплекс робіт, але виконане дасть можливість повноцінно функціонувати «Водній арені «Тернопіль». Насамперед, буде здійснено реконструкцію гідротехнічних споруд веслувального каналу, будівництво стартової і фінішної вишок, трибуни, елінги, суддівського і технічного приміщення, дороги до каналу, – розповів очільник області.

За словами Степана Барни, ці роботи мають бути виконані протягом 2017 року, а вже наступного Тернопіль може приймати змагання. Також на базі відновленого веслувального каналу може тренуватися збірна України з греблі на байдарках і каное, яка сьогодні, окрім Дніпра, не має альтернативи.

Після здачі об’єкта в експлуатацію він перейде в комунальну власність Тернополя і на цій базі функціонуватиме міська школа водних видів спорту.

Коли почнеться друга черга робіт – точно не відомо, але є сподівання, що її вдасться розпочати у 2018-му. Вона охопить спорудження ігрового залу з трибунами, спортивного готелю, низки ігрових спортмайданчиків, кортів і, можливо, бігового стадіону.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*