gazpostach

Виставку відкрив народний художник УкраїниТалановитий тернопільський митець Богдан Ткачик із трепетом у душі готувався до презентації своїх творів. Хвилювання й творче піднесення подвоїлося, коли напередодні він довідався, що йому присвоєно звання «Народний художник України».

В Українському домі «Перемога» Богдан Ткачик виставив понад 70 робіт. Багато з них присвячені релігійній тематиці, історичним подіям, є також пейзажі.

– Окрім експонованих у Тернополі 73-х творів, ще 45 можна оглянути цими днями у місті Яремче, – сказав Богдан Ткачик. – У своїй творчості багато уваги приділяю кольору, розстановці конкретних речей, натяків, прагну спонукати глядача до роздумів. Бо твір, який зрозумілий, який легко «прочитати», – нецікавий. Картина має мати загадку і її повинен розгадати той, хто на неї дивиться.

Коли мені виповнилося 12 років, мама привезла мене у Київ в художню школу, і відтоді я не уявляю себе без олівця й пензля у руці. Вже 53 роки малюю, удосконалюючи майстерність, а мої думки і філософія не змінилися.

Галина ВАНДЗЕЛЯК

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*