24.03.2023 13:54

Повідомити про новину

Поширити:

13У народному домі «Перемога», що в обласному центрі, завершилась виставка талановитого тернопільського митця, заслуженого художника України Ярослава Омеляна, приурочена березневому пошануванню Великого Кобзаря.
Свою експозицію на суд тернопільських глядачів Ярослав Максимович представив напередодні шевченківських днів. У ній – більше сотні екслібрисів (оригінальних книжкових знаків) відомих історичних постатей українського державотворення, національного відродження, культури і мистецтва. Як влучно висловився про виставку майстра столичний журналіст Володимир Краснодемський, вона бентежить струни душі і будить у людських серцях патріотичні почуття любові до рідної Вітчизни.
Нагадаю, що у мистецькому цеху пан Ярослав працює понад півстоліття. Його роботи у різних техніках неодноразово отримували високу оцінку на місцевих, всеукраїнських та зарубіжних виставках. Окремі картини цього талановитого живописця стали окрасою колекцій музеїв Канади та Італії.
Власне про все це йшлося на урочистому закритті виставки, на якому щиру вдячність патріарху малярного цеху краю за творчу імпрезу висловили заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра, заслужений журналіст України Богдан Новосядлий, почесний голова обласної «Просвіти» Богдан Головин, викладачі та студенти Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка.
Текст і фото Надії ВИХРИСТЮК

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.