Повідомити новину

Поширити:

33-річний Сергій Атласюк увійшов до тренерського штабу Остапа Маркевича. Нагадаємо, син Мирона Маркевича очолив ФК «Маріуполь» після програної битви за Лігу Європи та відставки всього тренерського штабу Олександра Бабича.
Як повідомляє Асоціація футболу Тернопільщини, Сергій Атласюк останнім часом уже відійшов від активних виступів на футбольному полі, та на прохання досвідченого наставника Василя Івегеша, який, по суті, дав дорогу Атласюку у великий футбол, Сергій погодився допомогти тернопільській «Агрониві-ТНПУ» у вищій лізі чемпіонату Тернопільської області. Досвідчений оборонець у сезоні-2020 встиг відіграти за «Агрониву-ТНПУ» п’ять матчів у чемпіонаті області, а також зіграв один кубковий поєдинок.
Нагадаємо, Сергій Атласюк народився у м. Старокостянтинів Хмельницької області. Після закінчення школи у 2004 році вступив у Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка на факультет фізичного виховання. Спочатку виступав за студентську команду «Буревісник», а згодом – за ФК «Тернопіль», який брав участь у чемпіонаті України серед аматорів, чемпіонаті України серед студентів, Всеукраїнській універсіаді, чемпіонаті Європи серед студентів. У 2009 році почав виступати за тернопільську «Ниву», з якою став чемпіоном другої ліги. Після закінчення сезону повернувся у ФК «Тернопіль». За чотири сезони провів 130 матчів, забив 20 голів. У сезоні 2013/2014 команда посіла 3 місце у другій лізі, що дало змогу підвищитися в класі, а Атласюк потрапив у збірну сезону як основний центральний захисник.
Після закінчення сезону 2015/2016 перейшов із ФК «Тернопіль» у ФК «Агробізнес» (Волочиськ), з яким став чемпіоном України серед аматорів, чемпіоном другої ліги.
Але через травму змушений був завершити ігрову кар’єру та увійшов до тренерського штабу команди ФК «Агробізнес», а згодом і одеського «Чорноморця», які теж очолював Остап Маркевич.