gazpostach

Викрили трьох «закладників» наркотиВід 6 до 10 років позбавлення волі загрожує трьом жителям Тернополя. Чоловіки в обласному центрі організували бізнес з продажу наркотиків шляхом закладок.

Започаткував незаконні заробітки раніше судимий місцевий житель, 1995 року народження. Його неодноразово притягували до відповідальності за незаконне зберігання наркотиків та хуліганство.

Ще у 2020 році він влаштувався кур’єром на два сайти і почав заробляти тим, що розвозив та закладав на території міста наркотичну сировину. Після того, як справа почала приносити сталі прибутки, він взяв у спільники двох молодих людей.

В «асортименті» тернополян був увесь спектр наркотиків – солі, марихуана, амфетамін, ЛСД, гашиш. Кожен з групи відповідав за свою ділянку роботи: організатор разом з одним зі спільників замовляв та закладав згортки із сировиною, третій – забезпечував технічний супровід: обробляв фотографії та коректував геолокації з товаром.

За день наркоторговці ховали близько сотні закладок і отримували за кожну від 55 до 75 гривень.

За словами начальника управління боротьби з наркозлочинністю в області Михайла Димиди, документувати діяльність зловмисників оперативники розпочали ще наприкінці 2020 року. Під процесуальним керівництвом окружної прокуратури поліцейські УБН спільно зі слідчими ГУНП в області здійснили оперативні закупки, а після того, як зібрали доказову базу, у помешканнях підозрюваних провели одночасно 5 обшуків.

У хлопців вилучили банківські картки, записники, сотню готових для продажі закладок та близько 100 грамів ще не фасованих наркотиків.

У ході розслідування в помешканні одного із закладників працівники поліції виявили невеличку лабораторію з вирощування коноплі, облаштовану сучасною технікою.

У скоєному тернополяни зізналися. Вирішується питання про оголошення їм підозри згідно зі ст. 307 ч.2 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Власник міні-городництва відповідатиме ще й за посів або вирощування конопель відповідно до статті 310 Кримінального кодексу України.

Оперативники встановлюють шляхи надходження наркосировини, власників інтернет-магазинів, а також клієнтів підозрюваних. Триває слідство, повідомили у відділі комунікації ГУ НП в області.

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*