gazpostach

Викладача взяли під домашній арештПрокуратура області повідомила про підозру викладачу одного з державних вищих навчальних закладів, який одночасно є депутатом Тернопільської міської ради,  у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, або пропозиція чи обіцянка здійснити вплив за надання такої вигоди)

Нагадаємо, доцент вузу отримав від жительки міста Тернополя 1 тис. дол. США неправомірної вигоди за позитивне вирішення питання щодо працевлаштування її на посаду лікаря в одному з медичних закладів.

Під час одержання цієї суми викладача викрили працівники прокуратури Тернопільської області спільно зі співробітниками Головного управління Національної поліції України в області.

За клопотанням прокуратури області суд обрав викладачу запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, повідомили у  прес-службі прокуратури Тернопільської області.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*