05.02.2023 12:20

Повідомити про новину

Поширити:

104“Сьогодні ввечері буде новий звіт по “Бука”, який збив Боїнг. Була невідома точна цифра. Середню цифру було не видно, тому що вони її зафарбували. Ми встановили цю середню цифру – це три. Номер “Бука” – 332″, – повідомив експерт Bellingcat Арік Толер у ефірі Еспресо.TV.
Він наголосив, що цей “Бук” належить російській 53 бригаді.

Проект Bellingcat, який заснував британський журналіст і блогер Еліот Хіггінс, здійснює розслідування, використовуючи інформацію з відкритих джерел, таких як відео, карти та фотографії. Його запуск був профінансований за допомогою кампанії на Kickstarter. На поточний момент команда Bellingcat включає Хіггінса та вісьмох добровольців.
Одним з найважливіших проектів Bellingcat є дослідження рейсу Malaysia Airlines Flight 17 в Україні. Групою Bellingcat встановлено, що зенітно-ракетний комплекс «Бук», за допомогою якого було збито літак, був входив у склад 53-ї бригади, що базується в місті Курську. 31 травня 2015 група Bellingcat випустила доповідь про фальсифікації російським Міністерством Оборони супутникових фотографій, на яких зафіксовано розташування українських ЗРК «Бук».

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.