gazpostach

Встановили номер ЗРК “Бук”, яким був збитий Боїнг-777 Малайзійських авіаліній104“Сьогодні ввечері буде новий звіт по “Бука”, який збив Боїнг. Була невідома точна цифра. Середню цифру було не видно, тому що вони її зафарбували. Ми встановили цю середню цифру – це три. Номер “Бука” – 332″, – повідомив експерт Bellingcat Арік Толер у ефірі Еспресо.TV.

Він наголосив, що цей “Бук” належить російській 53 бригаді.

Проект Bellingcat, який заснував британський журналіст і блогер Еліот Хіггінс, здійснює розслідування, використовуючи інформацію з відкритих джерел, таких як відео, карти та фотографії. Його запуск був профінансований за допомогою кампанії на Kickstarter. На поточний момент команда Bellingcat включає Хіггінса та вісьмох добровольців.
Одним з найважливіших проектів Bellingcat є дослідження рейсу Malaysia Airlines Flight 17 в Україні. Групою Bellingcat встановлено, що зенітно-ракетний комплекс «Бук», за допомогою якого було збито літак, був входив у склад 53-ї бригади, що базується в місті Курську. 31 травня 2015 група Bellingcat випустила доповідь про фальсифікації російським Міністерством Оборони супутникових фотографій, на яких зафіксовано розташування українських ЗРК «Бук».
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*