gazpostach

«Впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес» в м. Кременець та Кременецького районуУ приміщенні Кременецького Ліцею імені Уласа Самчука відбувся просвітницький інтерактивний захід (з елементами тренінгу) «Впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес» за участю педагогічних працівників закладів освіти м. Кременець та Кременецького району, які відповідають за впровадження Української Хартії вільної людини (заступники директорів шкіл з навчально-виховної, виховної роботи, вчителі історії та правознавства, української мови і літератури та ін.), представників громадських організацій «Гуртом!» та «Центр Гармонія».
Із вітальним словом до учасників звернулися: заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи інституту, кандидат історичних наук, депутат обласної ради Володимир Мисик, голова Кременецької районної ради Володимир Стефанський, заступник голови Кременецької РДА В’ячеслав Онишкевич, перший заступник Кременецької міської ради Микола Матвіюк, начальник відділу освіти Кременецької РДА Володимир Мороз, начальник відділу освіти Кременецької міської ради Наталія Щербатюк, начальник відділу освіти Почаївської ОТГ Олександр Петровський, начальник відділу освіти Лопушненської ОТГ Наталія Дець.

В ході заходу розглядались як теоретичні так і практичні питання, пов’язані з впровадженням Української Хартії вільної людини в освітній процес.

Заступник директора з науково-педагогічної та виховної роботи інституту, кандидат історичних наук Володимир Мисик зробив акцент на впровадженні в освітній простір громадянської освіти Нової української школи крізь призму Української Хартії вільної людини, голова ради ГО «Центр Гармонія», заступник голови ГО «Гуртом!» Дмитро Вакуленко висвітлив питання співпраці закладів освіти з громадськими організаціями, які є співучасниками обласної програми, розкрив сутність УХВЛ.
З учасниками заходу були проведенні тренінгові вправи з популяризації ідей Української Хартії вільної людини методистами центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО Марією Голуб та Яніною Мерещак.

 

Кожен учасник отримав папку з матеріалами заходу та сертифікат про участь.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*