gazpostach

Вперше за 25 років тернопільські веслувальники не їдуть на чемпіонат України 

600012Управління фізичної культури і спорту ОДА не змогло знайти на транспортування човнів юнацької збірної Тернопільської області десять тисяч гривень.

Про це повідомляють на офіційній сторінці Федерації веслування Тернопільської області  у Фейсбук, пишуть ternopoliany.te.ua: «Сталося… Вперше за 25 років незалежності чемпіонат України серед юнаків, який буде проходити в м. Ковель Волинської області, відбудеться без тернопільських веслувальників. Змагання юних спортсменів, до яких діти готуються всю весну і частину літа, запалило немало тернопільських зірок веслування: Ахадов, Єднак, Монастирський, Редьква, Кіндзерський. Ці спортсмени є учасниками і призерами міжнародних змагань. Ганьба управлінню фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації, яке не знайшло 10 тис. грн. для перевезення човнів у Ковель та для участі місцевих спортсменів у змаганнях. Як далі можна займатися з дітьми, працювати тренерам, коли немає впевненості у майбутньому, коли немає стимулу для праці. До речі, за попередні змагання кошти ще теж не повернуті».

Під питанням і змагання юних веслувальників, які відбуватимуться в м. Добротвір Львівської області. Єдина надія на спонсорів. Звичайно, тернопільські веслувальники не відкидають і такого джерела фінансування, наполегливо працюють над зацікавленням і залученням спонсорів. Але ж… юні спортсмени захищають честь міста Тернополя, області й України, то чи не влада мала б їм сприяти у тренуваннях, забезпечувати участь у змаганнях і віддячувати за перемоги.

Редакції «Свободи» було б дуже цікаво почути з цього приводу думку начальника управління фізичної культури і спорту обласної державної адміністрації Віктора Мацикура.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*