gazpostach

Володимир Зеленський розповів, коли стане президентомБагато відомих і заможних людей допомагають українській армії. Хтось – фінансово, інші – морально. Інколи останнє набагато дієвіше. Адже підняття бойового духу дуже важливий момент. Відтак, днями перед бійцями тернопільської військової частини В1428 виступили справжні метри сміху.

Володимир Зеленський і компанія «95-го кварталу» після закінчення концерту у палаці культури «Березіль» приїхали до військових, щоб поспілкуватись, пожартувати й подарувати гарний настрій.

Як розповідають бійці, їм дуже приємно, що артисти не поводилися, як зірки. Навпаки, приїхали поспілкуватися з хлопцями, розпитати у них про їхні будні, розповісти, водночас, про своє життя, яке, на їх думку, мало чим відрізняється – завжди в дорозі, у постійному стресі.

«Коли є можливість, ми з радістю відвідуємо військові частини, щоб віддати шану людям, які захищають спокій і мир в нашій країні. Ми – підтримка один для одного. Адже воїни розповідають, що коли їм важко – дивляться наше шоу. А коли важко нам – гріє думка про солдатів в окопах, які воюють за нас», – розповіла Олена Кравець.

Учасники «Кварталу» добре розуміють проблеми військових, адже частину їхнього колективу також зачепила війна.

Степан Казанін, етнічний росіянин, покинув колишню батьківщину під час другої чеченської війни і про військовий мілітаризм наслухався вдосталь. А вірменин Міка Фаталов, який виступає п’ять  років у складі «95 кварталу», ще дитиною втік із Баку, де почались етнічні чистки вірмен.

Тому військова тема не чужа артистам. Під час гастролей вони вже побували у військових частинах біля Рівного та Львова. Актори зізнаються, що не мають табу для жартів. А головне, що не питають у політиків дозволу на висміювання влади. Переконалися у сказаному і тернопільські бійці. Адже на запитання, чи не збирається Володимир Зеленський балотуватися у президенти, той відповів: «Я ще не встиг продати свою фабрику солодощів, але над цим подумаю».

Родзинкою стала пропозиція військових «95-му кварталу» підписати контракт і вступити на службу в тернопільську військову частину. Гумористи пообіцяли розглянути це питання, оскільки кожен українець у потрібний момент повинен стати на захист своєї країни.

Командування військової частини В1428 вручило гостям подарунки, подяки й військові шеврони. А після виступів, як годиться, відбулася справжня фотосесія з зірками. Метри сміху пообіцяли і надалі підтримувати зв’язок із військовими, а у разі поїздки на схід обов’язково побувати у підрозділах, щоб і там підняти моральний і бойовий дух вояків.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*