Повідомити новину

Поширити:

17-річний Володя Бойчук з дитинства був позбавлений батьківського піклування. Прихисток він знайшов у дитячому будинку сімейного типу родини Барчишака Михайла та Галини у с. Палашівка.
1 червня юнак отримав ключі від власного помешкання. Вручив сертифікат на двокімнатну квартиру голова обласної державної адміністрації Володимир Труш
«На Тернопільщині тривають роботи із забезпечення житлом дітей-сиріт. Нам важливо, щоб діти залишалися в Україні та мали змогу реалізувати себе. Відтак, за кошти державної субвенції ми придбали ще одне помешкання у смт Заводське. Я радо хочу вручити ключі Володимиру Бойчуку та побажати, щоб ці стіни стали для нього справжньою домівкою. Адже підтримка дітей-сиріт – наше спільне завдання», – зауважив голова ОДА.
Окрім цього, очільник області передав хлопцеві подарунки, які необхідні для дому.
Також щирі слова подяки висловила мати-вихователька Володимира. Жінка зазначила, що саме завдяки таким програмам, увазі з боку обласної та місцевої влади діти розуміють, що вони не самі.
Нагадаємо, у 2020 році в Тернопільську область надійшли кошти субвенції з державного бюджету у сумі 12 428 000 грн, які були розподілені для виплати грошової компенсації на придбання житла для 28 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Для 16 осіб уже придбали житло.