gazpostach

Володимир ТРУШ: «Надзвичайно важливо зробити  якісне сполучення» В Україні втілюється в життя амбітний проєкт – «Дорога єдності». Він має на меті з’єднати схід і захід України сучасною, якісною дорогою. Тим самим символічно показавши, що ми єдині.

Вже 5 березня на маршруті Тернопіль – Бережани почали знімати старе покриття. Дві фрези працюють на 1,2-кілометровому відрізку у межах села Підгородне. Підрядна організація виконує поточний середній ремонт автошляху, котрий передбачає укріплення основи, влаштування двох шарів асфальтобетону, тротуарів та освітлення у населених пунктах та засобів організації безпеки руху.

Голова обласної державної адміністрації Володимир Труш зазначає, що для нашої області вкрай важливо реалізувати цей проєкт у визначені терміни.

«Поточний середній ремонт проведуть на 47 км від Підгороднього до Бережан. Лагодять і штучні споруди вздовж траси. Сьогодні ремонтують мости у Підгородньому та Почапинцях. Надзвичайно важливо зробити якісне сполучення, яке стане частиною великого загальноукраїнського проєкту – «Дорога єдності», – зазначив голова ОДА.

Дорогу М-12, на котрій виконують роботи, разом з трасою М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине буде об’єднано у найдовший автошлях країни – трасу М-30 Стрий – Ізварине. Він матиме протяжність 1392,3 км. Утворення нового автошляху присвячено 30-й річниці незалежності України.

Ділянка майбутнього автошляху М-30 Стрий – Ізварине в Тернопільській області проходить від меж Івано-Франківщини та Хмельниччини через Тернопіль. Від обласного центру до межі Хмельницької області її лагодили 2018 року. А от від Тернополя через місто Бережани до меж Івано-Франківської області цей автошлях не знав ремонту ще з 1990-х років.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*