gazpostach

Володимир ШМАТЬКО: «Немає більшого щастя, ніж дарувати радість дітям»3000010У переддень святкування 25-ї річниці незалежності України виповнилася давня мрія двох братів із Чорткова, позбавлених батьківського піклування, Романа і Олега Джумаг. Міський голова Володимир Шматько від імені усіх містян подарував дітям відремонтоване житло, що належить їм на правах власності.

Більше десяти років через відсутність фінансування на Чортківщині не діяла програма забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Можливо, нічого не змінилося б і нині, якби не принципова позиція міського голови й підтримка його ініціативи з боку депутатського корпусу міськради.

Аби повернути сиротам можливість жити хоч у старій, але рідній хаті, з міського бюджету надано 200 тисяч гривень. Роботи виконали багато, бо стан квартири був непридатний для проживання.

За короткий строк підготували проектно-кошторисну  документацію. У приміщенні замінили усі комунікації, підвели каналізаційні мережі, підключили світло, газ, житло обладнали лічильниками обліку газу і води. У реконструйованому приміщенні встановили нові перегородки з гіпсоблоків. Стіни заново поштукатурили, змонтували підвісну стелю. Крім того, закупили і встановили  сантехніку, металопластикові вікна і двері, повністю оновили веранду і сходи. Відтак Роман і Олег отримали майже нове житло, про яке навіть не могли і мріяти.

Хлібом-сіллю діти та їх найближча родичка зустріли міського голову Володимира Шматька і численних гостей. Владика Дмитро Григорак і отець-декан Михайло Левкович, які освячували помешкання, побажали, щоб діти жили з Богом у серці і наповнювали цей затишний дім лише добрими справами.

«Немає більшого щастя, ніж дарувати дітям радість. Я дякую усім, хто підтримав нашу добру справу. Символічно, що її завершили до 25-річчя нашої незалежності», – наголосив міський голова.

Аби хлопцям було комфортно господарювати у своєму оновленому будинку, місцева влада подарувала їм пральну машинку і газову плиту.

Любов ПРОКОП, завідувач сектору внутрішньої політики Чортківської міськради

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*