gazpostach

«Власна марка» від Укрпошти – крок до успіху вашої компанії240004Проект «Власна марка» вже давно є цікавою візитівкою поштових послуг, адже лише Укрпошта як національний оператор поштового зв’язку пропонує своїм клієнтам замовити особисту марку, яка є повноцінною поштовою маркою для пересилання листів.

У час, коли в нашій країні розвиваються торговельні підприємства, спілки науковців, багато з них, аби привернути увагу споживачів, конкурентів, однодумців, прагнуть показати, наскільки важливим є їх власний імідж, логотип чи торгова марка. Укрпошта у такому разі пропонує замовити «Власну марку», що дає можливість отримати додаткову рекламу, а ще довести надійність і значущість компанії на обраному цільовому ринку.

Замовити «особисту філателістичну цінність» дуже легко: треба звернутися до будь-якого відділення поштового зв’язку, заповнити бланк замовлення і мати зображення, яке хотілося б побачити на марці. Замовлені іміджеві конверти й марки можна використовувати за призначенням – пересилати листи в межах України чи відправляти у мандри світом.

Тематика персоніфікованих поштових марок є досить різноманітною – від новорічних мотивів до державної символіки, як кажуть, на будь-яку дату і гаманець (ознайомитися з переліком поштових марок можна на корпоративному сайті Укрпошти за посиланням: www. ukrposhta.ua).

Робіть такі подарунки як рідним, друзям і колегам, так і собі. Адже поштова марка – це класика, яка завжди залишається в моді. Пам’ятайте, що цими поштовими марками можна не тільки милуватися, а й розраховуватися за пересилання листа.

Адміністрація ТД УДППЗ «Укрпошта»

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*