Повідомити новину

Поширити:

26 листопада архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк візитував три парафії Бережанського деканату.

У супроводі декана Бережанського о. Івана Хрептака кир Василій відслужив молебні та звернувся зі словами духовних настанов до вірних парафії с. Вербів, де від 2011 р. душпастирює о.Віталій Іващук, святого Миколая с. Лапшин, де душпастирює о. Микола Вуйцік та Всіх Святих українського народу с. Гайок, де душпастирює від 2011 р. о. Віталій Іващук. Архієпископ закликав присутніх до молитви за Україну та українське воїнство, благословив дітей.

У Тернополі відзначили 10-ліття храму

27 листопада архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон завітав до Тернопільського Свято-Успенського храму, де звершив святкову Божественну Літургію. Благочинний міста Тернополя, настоятель храму, митрофорний протоієрей Петро Скрип запросив владику Тихона очолити Богослужіння і піднести молитви за Україну, воїнів і благочестивий український народ. Перед початком Богослужіння архіпастир звершив освячення іконостасу. Під час Літургії владика Тихон звершив дияконську хіротонію над іподияконом Миколаєм Скрипом.

По завершенні Богослужіння архіпастир привітав настоятеля отця Петра і парафіян з 10-літтям освячення храму. Подякувавши за багаторічну щиру працю, владика Тихон з благословення Митрополита Епіфанія за заслуги перед Православною Церквою України вручив настоятелю орден святителя Миколая Чудотворця, орден святого рівноапостольного князя Володимира – Івану Калауру, відзнаку Православної Церкви України – Петру Олійнику, а також благословенні грамоти парафіянам і благодійникам храму.