gazpostach

«Вітражі душі» Олени Поліщук4 липня у Тернопільському обласному художньому музеї відбулося відкриття персональної виставки художниці з міста Кременець Олени Поліщук.

Презентація більш ніж 90-та робіт під назвою «Вітражі душі» сповнена тепла та сонця, що пробивається крізь вітражі багатогранної чистої душі художниці. Роботи виконані олійними фарбами на полотні, ДВП або тарілках у стилі «примітивізму» чи наївного живопису. Художниця має професійну журналістську освіту, жила та працювала у Криму в с. Мар’янівка Красногвардійського району. Живопису навчилась самотужки, брала участь у багатьох виставках та пленерах. Тим не менше, саме такий підхід авторки приваблює глядача, породжує добрі та позитивні емоції.
На відкритті були присутні художники, гості з Кременеччини, села Колосова, де проживає мисткиня, представники ЗМІ та поціновувачі образотворчого мистецтва. З привітальним словом звернулися заступник директора обласного художнього музею Ольга Ваврик, начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій Кременецької РДА Лариса Антонюк, заслужений майстер народної творчості України Антон Гриб, заслужений художник України Ярослав Омелян, а також художники Кременецьких творчих груп «Палітра» та «Гладущик», друзі художниці та односельці. Вони висловили художниці спільне побажання продовжувати свою працю, незважаючи на будь-які обставини, і нести добро та світло аматорського малярства людям.

Всі охочі можуть переглянути роботи Олени Поліщук впродовж липня в обласному художньому музеї.

Дмитро Матюшин

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*