Повідомити новину

Поширити:

Третього травня відсвяткував 70-річний ювілей колишній журналіст «Свободи» Михайло Іващук. Понад двадцять літ Михайло Григорович писав на сторінках нашої газети літопис краю та людей – через репортажі, інтерв’ю, аналітичні статті. Безкомпромісний, але дуже людяний правдолюб – так можна коротко охарактеризувати кредо талановитого журналіста. Він понад усе любив безпосереднє спілкування з людьми, а тому брав відрядження, сідав на рейсовий автобус (не спокушаючись на комфорт у редакційній машині) і вирушав у села та райцентри. Постійні читачі, мабуть, пам’ятають газетні матеріали нашого колеги – їхній  доступний виклад, прискіпливий пошук правди, а головно – добре ставлення до людини.
Михайло Іващук є автором поетичної збірки та двох прозових збірок. Його творчість – про людські стосунки. Він завжди повторяв, що вибудовування взаємин між людьми – найскладніша справа.
Час від часу Михайло Іващук приносить для друку свої матеріали. У редакції дуже раді таким творчим відвідуванням колеги – іменитого, маститого журналіста, який десятиліттями робив «Свободу» людяною, близькою до читачів.
 
Колектив «Свободи»