gazpostach

Вітаємо вас із Днем знань!Це особливо хвилююче й урочисте свято для кожної людини, передусім, для першачків і першокурсників, адже  для них починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до освіти й пізнання. Бо в класі чи аудиторії їх зустрінуть нові друзі, вчителі й викладачі, нові радощі й перша відповідальність.

Малиновий дзвін Першовересня викликає щемливі відчуття і в дорослої людини, і у статечних дідуся чи бабусі, адже це – спомин про дитинство і юність. І все ж сьогодні найголовніші – школярі, студенти й педагоги. Важливий цей день для всіх, хто навчає і навчається.

Для тисяч учнів і студентів цей рік у школі чи виші буде останнім, і це покладає на випускників особливу відповідальність. Знаємо, що зерна науки зростуть у ваших душах урожаєм мудрості, виваженості, справжнього патріотизму й любові до своєї землі. Адже нашій молодій 25-літній державі потрібні ваші знання, ваш розум, ваше завзяття, ваші поривання. Це потрібно і вам, аби досягти омріяних висот, стати справжніми громадянами і знайти себе у цьому житті. Зичимо вам здоров’я, сили, наполегливості у першому вашому життєвому завданні – навчатися!

Шановні педагоги і батьки!

Ви виконуєте найвідповідальнішу місію – навчаєте й виховуєте майбутнє України. І яким воно буде, значною мірою залежить від вас. Ви передаєте своїм вихованцям  грунтовні знання, формуєте в них певні уміння, допомагаєте отримати перший досвід. Але найважливіше –  наповнити юні серця патріотизмом і гордістю за нашу державу, добром, людяністю й порядністю.

Низькій уклін за вашу працю! Божого вам благословення, здоров’я, добра й наснаги! Успішного нового навчального року!

Степан БАРНА,                Віктор ОВЧАРУК,

голова облдержадміністрації  голова обласної ради

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*