gazpostach

Вірна медицині і пацієнтамБільше десяти років за направленням Заліщицької  районної поліклініки я проходжу курс реабілітації у   Микулинцях. Про цю лікарню, кваліфікований персонал написано багато. Я б хотів сказати кілька слів про чудову лікарку Микулинецької обласної фізіотерапевтичної лікарні реабілітації Тетяну Володимирівну Марцинкевич. Хворі поза очі називають її дуже ніжно – принцеса Тетяна у білому халаті.

Це справді лікарка від Бога, переконані учасники АТО, волонтери, що лікуються у лікаря-реабілітолога Тетяни Володимирівни.  А також мої колеги – колишні військові, з якими я вирішив написати цього листа до редакції. Зокрема, Михайло Білоножко з Києва – професор, полковник, ветеран бойових дій (позивний  «Гроза»), підполковник космічної контррозвідки  Володимир Шульгін (позивний «Блискавка»), капітан-лейтенант медичної служби з півдня України Ігор Воронюк  (позивний «Шторм») та інші.

Колишнім бійцям, чи нинішнім воїнам,  які пройшли справжнє пекло, коли людська психіка перебуває на межі,  потрібна підтримка та реабілітація. На переконання Тетяни Володимирівни, яка теплом свого серця зігріває пацієнтів, у все те, що ти робиш, треба вкладати душу, завжди думати про наслідки. Адже хворі йдуть за порадами, довіряють свої таємниці. І покликання лікаря – відчути їх, зрозуміти, підтримати і вилікувати.

Михайло МАКУХ,

пенсіонер

Заліщицький район

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*