gazpostach

Вірка-терористка(Поч. у №40 від 25 травня 2016 року)

30016Коли отямилася, то вирішила не йти зустрічати чоловікову доньку. Адже ту «мати-терористка» добре вчила як псувати людям життя. Як тільки вона опинялася в них у хаті, дім перетворювався на пекло, навіть маленькі їхні діти починали плакати. Коли всі спали, вона тихо «працювала»: обсипала хату сіллю, маком, малювала на зворотному боці картин (що висіли на стінах) якісь химерні значки, підливала у їжу всіляку гидоту. Напевно, щоб розповісти про всі ті  «чудеса», не вистачило б паперу. І таки свого домоглася. Захворів чоловік, після нього дружина. А двоє дітей не виходили з лікарні. Невідомо, скільки часу це тягнулося б, якби не Олексієва тітка. Вона все життя присвятила церкві і дуже багато молилася за свого племінника. Одного разу попросила, щоб вони взяли нарешті шлюб у церкві. І як тільки вони це зробили, почалася суцільна містика. Не встигли прийти із вінчання, як почули, що в кімнаті  розривається телефон. Чоловік встиг схопити слухавку. Це була донька. Вона ледве видушила із себе:

-Мені дуже погано і якось тривожно на душі….

Після вінчання у Христі, немов полуда з очей зійшла: їй раптом захотілося поприбирати скрізь у будинку. Ноги самі понесли до спальні… Зняла матрац і… вжахнулася: все ліжко було обплетене сіном, а на тій половині, де спала жінка, висіла коричнева нитка. «Он воно що…» – і Христя все зрозуміла. Останнім часом в неї такі проблеми почалися із жіночими органами! Жінка згадала про сон, який їй розповів  Олексій. Ніби він   спить на сіні, а під ним кишать гадюки… Розпорола подушки, а там якісь засушені хробаки і навіть жаба. Жінка гидливо відсахнулася від такої знахідки.

Коли Христя повигрібала все зайве із хати (за плінтусами та за диванами чого тільки не було!!!) і спалила на городі, то ніби на світ народилася. Ще ніколи в житті вона так ревно не мила підлогу та вікна і молилася, молилася, молилася. Остаточну справу зробив священик. Він окропив всю хату і благословив усіх на щастя, мир, любов і злагоду. Після того, як відрізало. А Христя не перестає молитися за колишню дружину чоловіка і її доньку. Часто замовляє служби Божі за їхнє здоров’я. Інакше вона вже не може.

Валентина ШТАНГЕЙ

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*