gazpostach

Віктор ОВЧАРУК: «Створення сучасного діагностичного центру буде значним кроком у розвитку медицини»190003 Наразі підписано протокол про наміри щодо створення сучасного діагностичного центру в галузі онкології.

Документ підписали голова обласної ради Віктор Овчарук, головний лікар Тернопільського обласного клінічного онкологічного диспансеру Леонід Шкробот і президент  NU-MED Центру діагностики та онкологічної терапії у Замості (Польща) Кшиштоф  Урбаняк.

– Створення сучасного діагностичного центру буде значним кроком у розвитку медицини області, – наголосив під час зустрічі Віктор Овчарук. – Аналогічний центр діє у Замості, тернопільська делегація мала можливість ознайомитися з його роботою, застосуванням нових методів діагностики і лікування онкологічних захворювань. А залучення до проекту комунальної установи та іноземних партнерів може стати хорошим прикладом співпраці між українськими та польськими медиками на принципах державно-приватного партнерства.

Створення центру вимагатиме належно підготовлених фахівців, зазначив також очільник обласної ради і додав, що у цьому напрямку вже зроблено перші кроки.

– У травні було підписано угоду про співпрацю між польською медичною компанією «NU-MED GROUP S.A»  і Тернопільським державним медичним університетом, – розповів Віктор Овчарук. – Науковий персонал кафедри онкологiї, променевої діагностики i терапії та радiацiйної медицини університету зможе стажуватися і підвищувати свою кваліфікацію у клініках променевої терапії «NU-MED GROUP S.A». З часом студенти медичного університету також матимуть можливість проходити виробничу практику на базі онкологічного шпиталю імені Папи Іоанна Павла ІІ в м. Замості.

В. Овчарук також звернув увагу польських колег на те, що і Тернопільська обласна рада й обласна державна адміністрація приділяють значну увагу питанням покращення умов надання медичної допомоги населенню області та підвищення її якості.

Нагадаємо: щороку на Тернопільщині реєструють 5-7 тисяч нових випадків захворюваності на онкопатологію.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*