gazpostach

Віктор Овчарук: «Перевиконання місцевих бюджетів дає змогу покращувати життя людей»Виконання бюджетів за перше півріччя вкотре стало підтвердженням позитивних результатів фінансової децентралізації. Це – щорічне збільшення ресурсів, наявність в органів місцевого самоврядування можливості спрямовувати кошти на реалізацію й розвиток інфраструктурних проектів. Порівняно з піврічними показниками 2016 року, цьогоріч надходження до зведеного бюджету збільшилися на 640,7 млн грн, або на 42,2 відсотка.

Щодо обласного бюджету, то за 2016 рік до загального фонду надійшло власних доходів 307,3 млн грн, виконання плану становить 114,1 відсотка. А вже за І півріччя 2017 року надійшло 197,3 млн грн, або 127 відсотків (одержано понад план майже 42 млн грн). Порівняно з відповідним періодом минулого року, обсяг надходжень зріс на 65 млн грн, або на 49,4 відсотка.

Ці фінансові ресурси дадуть можливість реалізувати додаткові проекти в соціально-культурній сфері, надавати соціальну допомогу населенню, проводити ремонт і будівництво доріг, благоустрій територій тощо. Словом, покращувати життя людей.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*