gazpostach

Військових частин на Тернопільщині побільшає995Міністерство оборони вже виділило тринадцять з половиною мільйонів гривень на відновлення військової інфраструктури в Тернопільській області. Зокрема для потреб 44 артилерійської бригади планують відновити Теребовлянську військову частину, яка пустувала близько 15 років, йдеться у сюжеті TV-4.

Наразі одна частина особового складу бригади дислокується у Тернополі, інша частина – виконує завдання у зоні проведення АТО.
Реалізація проекту обійдеться більше як у 40 млн. грн. Необхідно оновлювати котельню, штаб та житловий фонд.

«Житловий фонд для військовослужбовців у військовій частині В1428 у  м. Теребовля буде відновлений згідно нових проектів,  – розповів  командир 44 окремої артилерійської бригади Сергій Баранов. –  Військові розміщуватимуться в кімнаті по двоє-четверо осіб з окремими санвузлами та кухнями. Тут буде сучасне обладнання, побутова техніка, зокрема пральні машинки, тому військовослужбовці не потребуватимуть службового житла».

Загалом, військова частина у Теребовлі зможе прийняти до 800 військовослужбовців. Повноцінного результату чекають вже до кінця цього року.

Низку зобов’язань із відбудови інфраструктури, зокрема оновлення котельні,  взяла на себе і обласна влада. Гроші для цього, ймовірно, шукатимуть із перевиконань бюджетів, або залучатимуть інвесторів.
«Робимо спільну справу, ми не усуваємося, – зазначив голова обласної державної адміністрації Степан Барна. – Однак сподіваємося на підтримку держави».

Також у планах – створення умов для військовослужбовців у Бережанах на базі колишньої колонії та у Чорткові.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*