gazpostach

Військові “Карпатської Січі” просять тернополян про допомогу23096З приходом холодної пори у військових побільшало потреб. Особливо необхідні у зоні АТО теплі речі. Військові Окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ» звертаються за допомогою до жителів Тернопільщини.

Теплі речі, засоби гігієни, будматеріали – усе це збирають волонтери для бійців Окремої добровольчої чоти «Карпатська Січ». Нині військові виконують бойові завдання у Луганській області.

«Будматеріали потрібні для будівництва нових окопів. Оскільки у них зараз бійці проводять багато часу. Військові кажуть, що зараз є особлива потреба у дизельгенераторах. Також необхідні бензопили, інші будівельні засоби. А з приходом осені з’явилася велика потреба у теплих речах. Необхідні шкарпетки, рукавиці, нижня білизна, а також миючі засоби, ну і засоби гігієни. Допомогу можна приносити за адресою Бульвар Тараса Шевченка 23, кабінет №40», – розповідає волонтер Наталя.

За словами волонтерів, військові потребують і продуктів, які швидко не псуються. Хоча проблема з їжею останнім часом стоїть не так гостро.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*