gazpostach

Війна забрала молоде життя…Вони були чиїмись синами, батьками, друзями, коханими. Кожен з них про щось мріяв і навряд чи думав, що його життя обірветься так раптово, далеко від рідного дому.

12 серпня на Донеччині загинув наш земляк, уродженець села Криволука, що в Чортківському районі, Іван Сторчак. Хлопцю всього лише 21 рік. Солдат загинув під час виконання бойового завдання поблизу Водяного. Іван Сторчак  був навідником кулеметного взводу військової частини А2896.

«Іван з багатодітної сім’ї. Мав ще дві сестри і трьох братів, – розповідає секретар Палашівської сільради Наталя Сенюк. – Він був надзвичайно доброю дитиною. Допомагав мамі, бо вона виховувала їх самотужки. Це тяжка втрата для нашого села».

Іван навчався у Бучачі, в місцевому профтехучилищі. Мріяв стати будівельником. Проте після навчання пішов до армії, а восени 2016 року підписав контракт про службу в зоні АТО.

«Ніхто з односельчан не скаже про Івана жодного кривого слова. Бо він завжди був кращим, нікому не відмовив у допомозі. Важко усвідомлювати те, що на сході країни гинуть молоді люди – українські патріоти, цвіт нації», – продовжує Наталія Сенюк.

Учора, 15 серпня, тіло Івана Сторчака привезли у Чортківський морг. Опісля відбулася поминальна служба у катедральному соборі Верховних апостолів Петра і Павла. Бійця поховали у рідному селі Криволуки. Односельчани зустріли тіло молодого хлопця, стоячи на колінах. Дорогу до цвинтаря встелили квітами.

Також 16 серпня на Тернопільщині оголосили днем жалоби. Відповідне розпорядження підписав голова ОДА Степан Барна.

Редакція газети «Свобода» висловлює щирі співчуття родині загиблого. Слава героям! Герої не вмирають, адже вони разом із нами. Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятатимемо.

Наталя ЛУКІВ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*