gazpostach

Відтепер, в усіх без винятку, буде можливість отримати кошти на реалізацію проектів2600055 мільйонів гривень – саме таку суму виділятимуть з міського бюджету для реалізації громадських проектів, які подаватимуть самі ж тернополяни. 

– В цьому році ми почали працювати над впровадженням системи громадського бюджету, – говорить міський голова Сергій Надал. – Нам вдалось потрапити до семи міст України, які виграли конкурс.Є відповідне рішення сесії міської ради відповідно до якого уже з 2017 року у бюджеті міста закладемо кошти для громадських проектів.

Сума, яку виділятимуть з міського бюджету для реалізації громадських проектів – близько 5 млн грн. Цю частку закладуть у бюджеті 2017 року.

– Скоро буде створено комітет до складу якого входитиме: третина – працівники міськради, третина – депутатський корпус і третина – представники громадських організацій, які відбиратимуть ті проекту, на які варто було виділити ці кошти, – пояснює міський голова.

Свої проекти на розгляд тернополяни зможуть подавати уже з 1 жовтня. Наразі відомо, що подати заявку можуть лише мешканці, які зареєстровані у місті Тернопіль.

– Раніше активісти отримували гроші з міського бюджету таким чином: люди писали звернення, подавали ініціативи і ми це все розглядали, – каже Сергій Надал. – От, наприклад, як з “Циганкою”. Урбаністи подали таку пропозицію, ми її розглянули, вирішили, що варто втілити у життя. Загалом багато змін у місті відбулись завдяки ідеям тернополян.

А завдяки новому проекту тернополяни матимуть змогу отримати кошти на свій проект, який вони хочуть реалізувати у місті. Для цього потрібно подати ідею, зібрати 25 підписів, подати ідею на розгляд комітету і далі комітет вирішуватиме долю цього проекту.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*