gazpostach

Відповідальні підприємці підтримують добробут ТернопільщиниГолова Тернопільської ОДА Степан Барна у рамках робочої поїздки на Чортківщину побував на місцевій філії ТОВ «СЕ Борднетце-Україна», будівництво якої було розпочато у 2016 році. Інвестиційний проект було успішно реалізовано й тепер на заводі задіяно понад 500 працівників із середньою зарплатою 4,5 тис. грн., що більше від середньої зарплати по області.

ТОВ «СЕ Борднетце-Україна» одне з найбільш потужних інвесторів в області, а Чортківська філія – основний платник податків у Чорткові. Щомісяця підприємство в середньому платить ПДФО близько 500 тисяч гривень. За допомогою цих коштів можуть розвивати інфраструктуру міста.

«У 2017 році заплановано завершення реалізації проекту, який дозволить збільшити потужності заводу втричі й дати робочі місця 2800 працівникам. Наразі найважливіше питання, що стоїть перед керівництвом заводу, – це популяризація такого місця роботи та підняття заробітної плати. Одночасно ми чекаємо, що буде освоєна вся сума інвестицій на реалізацію проекту. На даному етапі вона оцінюється у 12,5 мільйонів євро. Друга черга будівництва заводу, яку планують запустити влітку, по потужності буде більша, ніж перша, що вже функціонує, – зазначив Степан Барна. – Планується також розширення маршрутних ліній, які будуть доправляти працівників на роботу практично з усіх районів області. Наразі на підприємстві працюють люди з кількох районів».

Крім того, за словами очільника області, коли будуть реалізовані капітальні інвестиції по підприємству, відбудеться збільшення середньої заробітної плати, повідомляє прес-служба ТОДА.

«Маємо чіткі показники і будемо працювати над тим, щоб їх покращити. На даному етапі потрібно створити необхідні умови для роботи підприємства, а вже відповідно, коли робота стабілізується, у керівництва заводу буде можливість забезпечити приріст середньої заробітної плати та розширення соціального пакету», – наголосив Степан Барна.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*