29.05.2023 01:56

Повідомити про новину

Поширити:

Перед звітним туром у жіночій Суперлізі тернопільська «Галичанка-ЗНУ» та чернігівський «Університет-ШВСМ» залишалися єдиними командами в чемпіонаті, хто досі не здобув жодного очка. Тож для обох поєдинки з дебютантом – ВК «Полтавчанка-ПНПУ» – залишалися хорошим шансом змінити своє турнірне становище на краще. Вже не кажучи про їхню очну зустріч. Оскільки тур відбувався у Тернополі, то «Галичанка-ЗНУ» отримувала у цій суперечці непогану перевагу.
І тернопільські дівчата цю перевагу не розгубили. Матч між командами «Галичанка» та «Університет» завершився впевненою перемогою господарок майданчика – 3:0. Як розповів головний тренер тернополянок Віктор Туркула, перед початком сезону «Галичанка» підсилилася новими гравцями, але вони ще не зіграні. Тому добре, що до Тернополя цього разу приїхали не такі досвідчені та складні суперники, і цю гру можна оцінити як тренувальну.
Натомість другий матч, проти «Полтавчанки-ПНПУ», прогулянковим не назвеш. І тішить, що цього разу наші дівчата продемонстрували неймовірну волю до перемоги, ставши сильнішими у п’яти сетах – 3:2. Про напругу боротьби свідчать рахунки сетів: (22-25, 25-18, 13-25, 25-20 і 23-21).
Наших спортсменок із стовідсотковим результатом привітали віддані вболівальники, серед яких був і ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий.
Тепер в активі «Галичанки» дві перемоги, 5 набраних очок і сьоме місце із десяти в турнірній таблиці. І це теж добре. Але ще важливіше, що тернопільські волейболістки відчули смак перемоги і тепер позбуватися його так легко вони не захочуть.
А в п’ятому турі тернополянки на виїзді 20 листопада зустрічаються з п’ятою командою Суперліги – житомирським ВК «Полісся-ШВСМ-ЖДУ».
 
 

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.